bünyan halı alanlar

bünyan halısı alanlar, bünyan el dokuma halı alan yerler, bünyan el halısı alım satım, eski dokuma kök boya halı alanlar, bünyan yün halı alanlar ve buna benzer kelimelerle araştırma sonucu bizlere ulaştınız, bünyan halı alım satım ile alakalı sayfamızda sizlere bünyan halı nasıl satılır, bünyan halı değerinde satım işlemi nasıl uygulanır bizlerle iletişime geçerek ön bilgi alabilirsiniz.

Bünyan halılarınız değerinde satın alınır. Sizin de evinizde bünyan halılarınız mı var. Onları değerlendirmek mi istiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. Bünyan el dokuma halı ve kilimlerinizi değerinde alıyoruz. Öncelikle bizimle irtibata geçin. Hemen ekspertizlerimiz size ulaşacak ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak halılarınızı değerlendirecekler.

Satın aldığımız bazı dokuma halı çeşitleri; hereke halısı, uşak halısı, ipek halılar, afgan halısı, iran halısı, sivas cezaevi dokuma halıları, türkmen halısı, bünyan halısı, anadolu halıları, yahyalı halısı, taşpınar halısı, ladik halısı, yağcıbedir halısı ve buna benzer el dokuma halılarıdır.

Daha sonra ödemesi peşin olarak tarafınıza yapılacaktır. İstanbul' un her semtine firmamızın hizmeti bulunmaktadır. Bir Kılıçoğlu Halı & Antik Hizmetidir. 

 

Kılıçoğlu Halı & Antik 

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca

El Dokuma Yün ve İpek Halılarınız , Kilimleriniz İstanbul Her Semtinden Adresinizden Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.