eski el halısı alanlar

Eski el halısı alanlar, ve buna benzer kelimelerle araştırma sonucu bizlere ulaştınız, eski el halısı alanlar ile alakalı sayfamızda sizlere el dokuma halı nasıl satılır, eski el halısı değerinde satım işlemi nasıl uygulanır bizlerle iletişime geçerek ön bilgi alabilirsiniz.

yeni, eski ve antika el halısı ve kilimler değerinde alınır. Sizin de evinizde eski el halılarınız mı var? Onları değerlendirmek mi istiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. Halı ve kilimleri değerinde alıyoruz. Öncelikle bizimle irtibata geçin. Hemen ekspertizlerimiz size ulaşacak ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak halılarınızı değerlendirecekler.

Satın aldığımız bazı dokuma halı çeşitleri; hereke halısı, uşak halısı, ipek halılar, afgan halısı, iran halısı, sivas cezaevi dokuma halıları, türkmen halısı, bünyan halısı, anadolu halıları, yahyalı halısı, taşpınar halısı, ladik halısı, yağcıbedir halısı ve buna benzer el dokuma halılarıdır.

Daha sonra ödemesi peşin olarak değerinde satın alınır. Eski El Halısı Alanlar firması olarak İstanbul' un her semtine firmamızın hizmeti bulunmaktadır. Bir Kılıçoğlu Halı & Antik Hizmetidir. 

Afgan Halısı Alanlar

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca