ipek halı alan yerler

ipek halı alan yerler, ipek el dokuma halı alan yerler, ikinci el ipek el halısı alan yerler, eski ipek halı alan yerler, ikinci el ipek halısı alan yerler ve buna benzer kelimelerle araştırma sonucu bizlere ulaştınız, ipek halı alım satım ile alakalı sayfamızda sizlere ipek halı nasıl satılır, ipek halı değerinde satım işlemi nasıl uygulanır bizlerle iletişime geçerek ön bilgi alabilirsiniz.

İpek halılarınız değerinde alınır. Sizin de evinizde ipek halılarınız mı var? Onları değerlendirmek mi istiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. İpek el dokuma halılarınızı değerinde alıyoruz. Öncelikle bizimle irtibata geçin. Hemen ekspertizlerimiz size ulaşacak ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak halılarınızı değerlendirecekler.

Satın aldığımız bazı dokuma halı çeşitleri; hereke halısı, uşak halısı, ipek halılar, afgan halısı, iran halısı, sivas cezaevi dokuma halıları, türkmen halısı, bünyan halısı, anadolu halıları, yahyalı halısı, taşpınar halısı, ladik halısı, yağcıbedir halısı ve buna benzer el dokuma halılarıdır.

Daha sonra ödemesi peşin olarak tarafınıza yapılacaktır. İstanbul' un her semtine firmamızın hizmeti bulunmaktadır. Bir Kılıçoğlu Halı & Antik Hizmetidir. 

 

Kılıçoğlu Halı & Antik 

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca

El Dokuma Yün ve İpek Halılarınız , Kilimleriniz İstanbul Her Semtinden Adresinizden Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.