iran halısı fiyatları

İran halısı fiyatları, ikinci el iran el dokuma halı fiyatları, iran el halısı fiyatları, eski iran halı fiyatları, ikinci el iran halısı fiyatları ve buna benzer iran el dokuma halı ile alakalı kelimelerle araştırma sonucu bizlere ulaştınız, antika iran halı alım satım ile alakalı sayfamızda sizlere iran halı nasıl satılır, iran halı değerinde satım işlemi nasıl uygulanır bizlerle iletişime geçerek ön bilgi alabilirsiniz.

İran halılarınız değerinde alınır. Sizin de evinizde iran halılarınız mı var? Onları değerlendirmek mi istiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. İran el dokuma halılarınızı değerinde alıyoruz. Öncelikle bizimle irtibata geçin. Hemen ekspertizlerimiz size ulaşacak ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak halılarınızı değerlendirecekler.

Daha sonra ödemesi peşin olarak tarafınıza yapılacaktır. İstanbul' un her semtine firmamızın hizmeti bulunmaktadır. Bir Kılıçoğlu Halı & Antik Hizmetidir. 

Satın aldığımız bazı dokuma halı çeşitleri; hereke halısı, uşak halısı, ipek halılar, afgan halısı, iran halısı, sivas cezaevi dokuma halıları, türkmen halısı, bünyan halısı, anadolu halıları, yahyalı halısı, taşpınar halısı, ladik halısı, yağcıbedir halısı ve buna benzer el dokuma halılarıdır.

Kılıçoğlu Halı & Antik 

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca

El Dokuma Yün ve İpek Halılarınız , Kilimleriniz İstanbul Her Semtinden Adresinizden Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.