el dokuma halı kilim

El dokuma halı kilim, ve buna benzer kelimelerle araştırma sonucu bizlere ulaştınız, el dokuma halı kilim ile alakalı sayfamızda sizlere el dokuma halı nasıl satılır, el dokuma halı kilimleri değerinde satım işlemi nasıl uygulanır bizlerle iletişime geçerek ön bilgi alabilirsiniz.

yeni, eski ve antika el dokuma halı ve kilimler değerinde alınır. Sizin de evinizde eski el dokuma halılarınız mı var? Onları değerlendirmek mi istiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. El dokuma halı ve kilimleri değerinde alıyoruz. Öncelikle bizimle irtibata geçin. Hemen ekspertizlerimiz size ulaşacak ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak halılarınızı kilimlerinizi değerlendirecekler.

Satın aldığımız bazı dokuma halı çeşitleri; hereke halısı, uşak halısı, ipek halılar, afgan halısı, iran halısı, sivas cezaevi dokuma halıları, türkmen halısı, bünyan halısı, anadolu halıları, yahyalı halısı, taşpınar halısı, ladik halısı, yağcıbedir halısı ve buna benzer el dokuma halılarıdır.

Daha sonra ödemesi peşin olarak değerinde satın alınır. El dokuma halı kilim firması olarak İstanbul' un her semtine firmamızın hizmeti bulunmaktadır. Bir Kılıçoğlu Halı & Antik Hizmetidir. 

Afgan Halısı Alanlarİletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca