eski halı alan yerler

Eski halı alan yerler el dokuma halılarınızı nasıl satabilirim sorusuna cevap veriyor.Halı firması olarak el halıları alım satımı işlemi yapan bir işyeriz.Nasıl bir eski halı satmak istiyorsunuz bunu bizimle iletişime geçerek sizleri doğru yönlendirme yaparak size yardımcı olacağız.bilgi ve tecrübemizi sizin satmak istediğiniz el dokuma halılarınızı en iyi fiyat garantisi ile değerinde alım satım işlemi yapılacaktır.

Kılıçoğlu Halı Antika   -   0532 570 22 24  -  Doğan Tunca

Değerinde satmak nedir? eski el dokuma halılarını piyasada bilgi ve tecrübemiz ile halının gerçek değerinde satma şansımız bulunmaktadır tabiki buda size pozitif olarak geriye dönmektedir.Halılarınızı gerçek değer tespiti ve güvenilir hizmet anlayışımızdan yararlanarak satabilirsiniz.

 

Peki; eski halı alım satım işlemi nasıl ilerliyor diye merak ediyorsunuz.iletişim sayfasında bulunan bilgilerimizden bizlere ulaşabilir halı tespiti için beliyeceğiniz zamanda el halısı tespi ve alım satım işlemi yapmak için sizlere misafir olacağız.

 

Eski el halısı ortalama fiyat denildiği zaman doğru bir işlem olmamaktadır.her eski el dokuma halısı aynı değerde olmamakla birlikte halının yöresi,dokuması,modeli ve rengi fiyat değişikliğine sebep olmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemlisidir.Güleryüz anlayış ve değerinde alım satım işlemi ile sizleri memnun edebilecek bir ticaret yapmaktayız.Ben Doğan Tunca - Kılıçoğlu Halı & Antik sabihi olarak İyi günler dilerim.

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca