eski halı alanlar

Eski el dokuma halı alım satım ile alakalı sitemizde sizleri doğru yönlendirme ve nakit alış satış hizmeti yapmakta olan bir firmayız.Eski halılarınızı satmak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaya hazırız,eski el dokuma halı nedir? geçmiş dönemde kök boya ile renklendirimiş yünlerle dokunan dokuma kalitesi ve yöresine (menşei) göre fiyatlandırılan halı çeşitleri diyebiliriz.

 

El Dokuma eski hereke halısı,iran halıları,uşak halıları,yün halılar,ipek halılar ve akla gelebilen halı çeşitlerini biz Kılıçoğlu Halı & Antik firması olarak satın alıyoruz.Müşteri memnuniyeti sağlamak adına doğru adımlarla alım satım işlemi yapmaktayız.

 

Bizi tanımak ve el dokuma eski halılarınızı satmak isterseniz evlerinize misafir olup veya firmamıza getirebilirsiniz.El halısı'da doğru fiyatlandırmak uzmanlık gerektiren bir işlemdir.Halıyı tanımak piyasasını bilmek ve değerinde alabilmek tecrübe gerektirmektedir.

 

Biz halıcılık firması olarak sizlere 1989'dan bu yana hizmet vermekteyiz,en iyi tespit halılarınızı görerek eksper hizmeti uygulamaktır.Halınızın menşei hangi yörenin halısı olması fiyat değişliğine sebep oluyor,otalama fiyat talebimi istenmesi doğru bir alım satım işlemi değildir.

Satın aldığımız bazı dokuma halı çeşitleri; hereke halısı, uşak halısı, ipek halılar, afgan halısı, iran halısı, sivas cezaevi dokuma halıları, türkmen halısı, bünyan halısı, anadolu halıları, yahyalı halısı, taşpınar halısı, ladik halısı, yağcıbedir halısı ve buna benzer el dokuma halılarıdır.

 

Ben Kılıçoğlu Halı Antik firması sahibi olarak sizlere el halısı alım satım hizmeti sunmaktayım.İyi Günler Dilerim.

 

 

Kılıçoğlu Halı & Antik 

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca

El Dokuma Yün ve İpek Halılarınız , Kilimleriniz İstanbul Her Semtinden Adresinizden Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.