hereke halı alanlar

Hereke halı geçmişten günümüze taşınmış halı çeşitidir.hereke halısı çoğu bölgelerimizde dokunmuş olup asıl dokuma yeri izmit hereke bölgesidir.Zamanında halı tezgahların gözdesi olan hereke halıları malesef şimdiki modern ev eşyalarına yenik düşmüştür.El işçiliği sanat olan halı dokumacılığı artık çok nadir yerlerde dokunmaktadır.

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca

Hereke el dokuma halıları kök boya ile yüne can veren iplerle dokunması ile halıcılık sektörüne damga vurmuştur.Ülkemizin ismini halı çeşitleri arasında ismini duyurmuş olan hereke halısı bizim gururumuzdur.Sümerbank hereke halıları piyasada isim yapmış ve zamanında sıraya girerek insanlar halısını aylarca senelerce beklemiştir.

Gönül isterdiki ülkemizde el dokuma halısı tutkusu devam etsin.evlerde aileden kalan halılar,evlere sığmayan halılar veya eşyalara uymadığı için elden çıkarılmak isteniyor artık el dokuma halılar.çoğu insanların şuan ki günümüzün hastalığı alerji'den dolayı el halıları evlerde tutulmak istenmiyor.Buna rağmen ne kadarda sektör yavaşlasada el dokuma halı alım satımı ayakta tutmaya yeni insanlara sunmaya devem etmekteyiz.

Biz Kılıçoğlu Halı Antik firması olarak güvenilir,tecrübeli ve uzman eksper hizmeti ile eski el dokuma halılarınızı yerinizden değerinde nakit hizmetimizle satın alıryoruz.en doğru fiyat halıyı yerinde görerek olmaktadır.Ortalama fiyat verilmesi doğru bir işlem değildir.

Sizlerde hereke halısı ve el dokuma halı kilim satışı yapmak için çıktığınız bu araştırmada bizleri buldunuz.bize iletişim sayfamızda bulunun bilgilerle ulaşabilirsiniz.Ben Doğan Tunca sizlere sağlıklı huzurlu günler dilerim.

Kılıçoğlu Halı Antika    -    0532 570 22 24    -    Doğan Tunca