kırşehir halısı alanlar

Her türlü kullanılmış veya kullanılmamış halı ve kilimlerinizi İstanbul'un her semtinden değerinde peşin alıyoruz. Kırşehir, Bünyan, Hereke, Eski Osmanlı ve Türk halılarınızı adresinizden alıyoruz. El Dokuma halılarınızı alıyoruz.

İkinci el halı, kullanılmış halı alan yerlerDeğerli, antika, ikinci el halılarınızı adresinizden değerinde ve peşin olarak alıyoruz. 

Bizlerle irtibata geçerek bu halılarınızı zaman kaybı yaşamadan ve pratik şekilde değerlendirebilirsiniz. Bütün değerli veya ikinci el halı ve kilimlerinizi adresinizden alabiliriz. 

Günümüzde hayat şartlarını getirdiği fazladan yükler malumdur. Bu şartlar altında elinizde bulunan değerli veya hala  kullanılabilir durumda olan ikinci el halı ve kilimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. 

Eski tarihlerden beri insanoğlu zor zamanlarında elinde bulunana eşyalarını nakde çevirme yolunu tercih etmiştir.

Ancak bu işlemi yaparken güvenilir kişi ve firmalarla çalışmak çok önemlidir. 

Bu sebeplerle elinizde bulunan her türlü ikinci el halı ve kilimlerinizi nakte çevirmek isteyebilirsiniz. Biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermek için 7/24 hazırız. İstanbul'un hangi semtinde veya mahallesinde olursanız olun. Biz gelip halılarınızı adresinizden değerinde alıyoruz.

İkinci el halı, kullanılmış halı alan yerlerAlım Satımını yaptığımız halı türleri şunlardır;

İSTANBUL İÇİ ÇALIŞIYORUZ...

Kılıçoğlu Halı Antika

0532 570 22 24

Doğan Tunca