antika halı alan yerler

antika halı alan yerler, antika el dokuma halı alan yerler, antika el halısı alan yerler, antika ipek halı satın alan yerler, antika yün halı alan yerler ve buna benzer kelimelerle araştırma sonucu bizlere ulaştınız, antika halı alım satım ile alakalı sayfamızda sizlere antika halı nasıl satılır, antika halı değerinde satım işlemi nasıl uygulanır bizlerle iletişime geçerek ön bilgi alabilirsiniz.

Antika halılarınız değerinde satın alınır. Sizin de evinizde sivas cezaevi halılarınız mı var? Onları değerlendirmek mi istiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. Antika el dokuma halılarınızı değerinde alıyoruz. Öncelikle bizimle irtibata geçin. Hemen ekspertizlerimiz size ulaşacak ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak halılarınızı değerlendirecekler.

Satın aldığımız bazı dokuma halı çeşitleri; hereke halısı, uşak halısı, ipek halılar, afgan halısı, iran halısı, sivas cezaevi dokuma halıları, türkmen halısı, bünyan halısı, anadolu halıları, yahyalı halısı, taşpınar halısı, ladik halısı, yağcıbedir halısı ve buna benzer el dokuma halılarıdır.

Daha sonra ödemesi peşin olarak tarafınıza yapılacaktır. İstanbul' un her semtine firmamızın hizmeti bulunmaktadır. Bir Kılıçoğlu Halı & Antik Hizmetidir. 

 

Kılıçoğlu Halı & Antik 

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca

El Dokuma Yün ve İpek Halılarınız , Kilimleriniz İstanbul Her Semtinden Adresinizden Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.